Matranç Dondurma

   toplam 3 resim

Matranç Dondurma / Sapanca - Kırkpınar

sapanca  mekanları

Matranç Dondurma hakkında

0 264 592 06 20

Sapanca’da Bir Lezzet Hikayesi

Sadece Biraz Süt Biraz Şeker değil, Bizim İçin Bir Tutkudur Dondurma

İşte bu tutkuyla Gökhan Matranç tarafından kurulan Matranç, özenle seçilmiş malzemelerin, bölgenin doğal sütleriyle buluşması ve ailemizin yıllardır sahip olduğu ustalıkla enfes dondurmalara dönüşmesi ile 1999 yılında Sapanca Kırkpınar’da lezzet serüvenine başladı.

Aradan geçen yıllarda gerek bölge halkının gerekse ülkemizin her köşesinden gelen misafirlerimizin gösterdiği ilgi hem bu işe olan sevgimize güç hem de ürünlerimizin lezzetine lezzet kattı.

Yöremizin doğal ürünleri dünya mutfağıyla buluştu

2015 yılında yenilenen konseptimiz ve yepyeni menümüzle siz değerli misafirlerimiz için, eşsiz kahvaltılarla güne başlayabileceğiniz, yöremizde yetişen doğal ürünlerle pişirilen dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini tadabileceğiniz ve tadına doyulmayan dondurmamızla damaklarını şenlendirebileceğiniz bir mekan haline geldik.

Her biri ailemizin bir ferdi olan güler yüzlü personelimiz ve sizin için özel olarak hazırladığımız lezzetlerimizle sizi Matranç’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!
Matranç Ailesi

Huzurun Kalbinde Hayata Kısa Bir Mola

Muhabbetin bahanesi…

Yaşamda mutluluğa, paylaşmaya, kutlamaya dair ne varsa hepsi için sizinleyiz…

Sevdiklerinizle keyifli, huzurlu, mutlu zamanlar geçirebilmeniz ve hatırladıkça yüzünüzde tebessüm oluşturacak unutulmaz anlar yaşayabilmeniz için hizmetinizdeyiz.

Birbirinden özel lezzetlerimiz, ferah ve nezih iç mekanımızla kalite ve lezzeti bir arada sunuyoruz.

Yorumlar


Siz de değerlendirin